Автоцентр "Лига Люкс" - официальный дилер Infiniti Хмельницкий, Украина

Новий QX50

Представляємо найтехнологічніший та найпрогресивніший автомобіль від INFINITI – новий QX50.

Цілком новий INFINITI QX50 розроблювався з орієнтацією на єдиному – на Вас. Кожен сантиметр, кожна функція, кожне нововведення ретельно створювались, щоб надихати, покращувати та реалізовувати ваш особистий потенціал. Починаючи від першого в світі серійного двигуна змінної компресії VC-Turbo, технологій допомоги ProPILOT Assist й до дизайну, орієнтованого на водія, Ви є центром всесвіту QX50.

new infiniti QX50

Революційний двигун INFINITI QX50

двигатель QX50Уявіть собі драйв спортивного автомобіля і екологічну економію пального одночасно. Як два двигуни в одному, перший в світі 2.0 л VC-Turbo Engine об’єднує в собі оптимальну продуктивність та ефективність. Новий двигун QX50 – результат 20-річної розробки та інновацій INFINITI, це не просто передова технологія, це справжня революція.

Ера історичного компромісу між потужністю та економією закінчується з появою цього двигуна. Здатний до варьювання коефіцієнта стиснення від 8:1 (продуктивність) до 14:1 (ефективність), 2.0-літровий двигун VC-Turbo потужністю 249 к.с. чуйно реагує на будь-які вимоги водія.

 

ВІдео про новий двигун INFINITI QX50

повний привід

Інтелектуальний повний привід AWD миттєво адаптується до умов, що змінуються. Система контролює обертання коліс, положення дросельної заслонки та швидкість автомобіля. За потребою до 50% доступної потужності може бути перерозподілено на задні колеса для кращої тяги. Коли повний привід не потрібен, 100% потужності передається на передні колеса для кращого відгуку QX50 на дорозі.
 
Двигун
Трансмісія Потужність
Привід
Витрати пального* Розгін до 100 км/год
2,0 л бензиновий VC-T turbo, 16 клапанів (DIG + MPI) DOHC варіатор CVT 249 к. с. інтелектуальний повний 7,6 л / 100 км  

*заміський цикл

тихий двигатель infiniti

Тиха робота двигуна

Перша в світі конструкція передачі крутного моменту в новому INFINITI QX50 допомагає прибрати шум двигуна та вібрацію в під час прискорення. Розташований у верхній частині двигуна торсіонний вал дозволяє ізолювати та послабити жорсткість роботи мотору та шум за допомогою врівноважувальних вібрацій. Так що насолоджуйтесь тихою роботою двигуна навіть під час прискорення.

 

Дизайн нового INFINITI QX50

Гармонійні лінії та профільовані поверхні створюють стильний і м’язистий вигляд нового INFINITI QX50. Цей динамичний дизайн пропонує більш об’ємне виділення салону автомобіля, кабіна ніби посунута вперед й розширена, так що QX50 представляє собою цілеспрямованний профіль та посилений візуальний характер.

внешний вид инфинити

 

фары

 

LED фари

Світлодіодні фари QX50 поєднують технології з елегантним дизайном подібним оку. Фари – функціональні та витончені, їх стійке світло пробиває крізь темряву чи складні погодні умови.

 

 

решетка

 

 

Оновлена решітка

Невід’ємною частиною дизайну нового QX50 є ефектна решітка, що вигнута в обидва боки. Більш широка в новому дизайні QX50, з глибокою алмазною сіткою решітка додає більше агрессивності до складного вигляду QX50.

 

 
 

Комфорт INFINITI QX50

Новий функціональний та технологічний інтер’єр INFINITI QX50 поєднує елегантні форми з ергономікою та повністю орієнтований на водія. Ретельно підібрані матеріали створюють виключну атмосферу для будь-якої подорожі.

салон QX50

Асиметрична компоновка дизайну, виключна увага до деталей, якість та надійність оздоблювальних матеріалів наштовхують на думку, що новий INFINITI QX50 створювали з перспективою на довгі роки роботи так, щоб цей автомобіль не застарів, ні фізично, ні морально.

интерьер инфинити

 

Нове оздоблення салону

Якомога більше ручної праці. Ця основна ідея інтер’єра INFINITI QX50 проявляється в усіх аспектах оздоблення салонау – від дерев’яних вставок до шкіряної прострочки сидінь,  ніби створеної майстерним кравцем.

 

 

отделка салона инфинити

Ергономіка та розкіш матеріалів

Цілком нове оздоблення салону QX50 з текстильними вставками забезпечують затишок і комфорт. Вивірена геометрія розташування приладів, гармонія ліній, зручність та стильність еластичної шкіри та дерев’яних вставок забезпечать вам насправді художню насолоду від водіння. Потужна, але компактна конструкція нового двигуна VC-T turbo дозволила змістити салон автомобіля уперед, додаючи при цьому внутрішнього простору. В поєднанні з функціональними зміщенням та нахилом задніх сидінь новий дизайн салону INFINITI QX50 забезпечує ще більше можливостей для пасажирів і вашого багажу.

 

 

задний ряд инфинити

 

Зручність заднього ряду

Пасажири заднього ряду також можуть насолоджуватись комфортом та простіром під час поїздки, завдяки сидінням, що відсуваються та розкладаються. Кожен може налаштувати собі оптимальний режим. Зручні сидіння оснащені гарною підтримкою спини та оброблені високоякісними матеріалами. INFINITI QX50 орієнтований на водія, але й про пасажирів тут також не забувають.

 

 

 

удаленный запуск двигателя

 

віддаленний запуск двигуна

Нехай кожна хвилина вашої подорожі буде комфортною з новим INFINITI QX50 завдяки системі віддаленного запуску двигуна. Ви можете нагріти чи охолодити салон за 10 хвилин до поїздки за допомогою інтелектуального клімат-контроля, так що QX50 зустріне вас комфортною атмосферою, коли ви сядете в автомобіль.

 

 

 

 

багажное отделеник инфинити

Функціональний простір

Багажне відділення нового INFINITI QX50 дуже функціональне. Великий простір для вантажів, схований підпільний ящик, двері з ліфтом, що високо відкриваються, дозволять вам перевозити набагато більше речей, ніж ви думали. Ви можете спокійно розмістити прогулочний дитячий візок, не складаючи задні сидіння, та ще залишиться місце для інших речей. Новий INFINITI QX50 пропонує вам 800 л багажного відділення при встановлених задніх сидіннях та 1880 л при складених сиденнях другого ряду. Мабуть, вдосталь для відпочинку на вихідні всією родиною.

 

 

бесконтактное открытие багажник

 

Багажник Hands-Free

В новому INFINITI QX50 стандартний ліфтовий підйомник дверей багажника оснащений додатковими датчиками руху. Це означає, що вам більше не доведеться шукати ключі. Просто проведіть ногою під заднім бампером, і автомобіль автоматично відкриє двері багажника. Ви будете здивовані, як раніше жили без цього.

 

 

аудиосистема бозе

 

Аудіосистема BOSE® з 16 динаміками

Аудіосистема BOSE® з вдосконаленою технологією звучання як з професійної сцени оснащена 16 динаміками із стильними алюмінієвими решітками, які додають ще більшего шику інтер’єру INFINITI QX50. Ви будете здивовані якістю та об’емом звуку, неначе ви присутні на живому концерті.

 

 

Технології допомоги водію

Цінність технології полягає не в тому, що ви можете з нею зробити, а в тому, що вона може зробити для вас. З огляду на це, новий INFINITI QX50 спеціально розроблений з використанням технологій допомоги водієві, включаючи ProPILOT Assist. Після активації ProPILOT Assist використовує комбінацію радіолокаційних і оптичних систем для спостереження за автомобілем попереду вас і маркерів смуги, а потім допомагає підтримувати QX50 в центрі своєї смуги і на деякій відстані від інших транспортних засобів навіть на поворотах.

помощь в рулевом управлении

 

Допомога при керуванні

Уявіть собі, що ви їдете по вибоїстій дорозі, але ваше рульове колесо при цьому не передає вібрацій і залишається спокійним. Використовуючи електронне з’єднання між колесами і рульовим колесом, ексклюзивна технологія Direct Adaptive Steering™ від INFINITI усуває постійну тряску, характерну для традиційних механічних конструкцій. Система може автоматично регулювати і збільшувати цифрову передачу рульового сигналу від водія до 1000 разів в секунду, таким чином забезпечуючи неймовірну точність і контроль процесу водіння і при цьому знизивши втому від дороги.

 

системы помощи водителюСистема екстреного гальмування з детектуванням пішоходів

Forward Emergency Braking with Pedestrian Detection контролює потенційні лобові зіткнення з пішоходами або транспортним засобом перед вами. Вона може допомогти в екстреній ситуації, щоб уникнути зіткнення.

Інтелектуальний круїз-контроль

Advanced Intelligent Cruise Control контролює швидкість і відстань до автомобіля, що йде попереду. Система автоматично налаштовує швидкість і адаптована до повного діапазону швидкостей руху, і навіть може при необхідності повністю зупинитися.

 

системы помощи водителю инфинити

Система моніторингу сліпих зон

Blind Spot Warning и Blind Spot Intervention допоможе попередити вас про транспортні засоби в сліпій зоні до і під час зміни смуги.

Система контролю дистанції

Distance Control Assist стежить за тим, що знаходиться перед вами, і допомагає підтримувати відстані, встановлені водієм, повертаючи назад педаль газу, коли автомобіль попереду ближче заданої відстані.

 

Система попередження і запобігання виїзду зі смуги руху

Lane Departure Warning and Prevention дозволяє зосередитися на дорозі, подаючи сигнали для попередження, якщо ваш автомобіль почне виходити зі своєї смуги, або може навіть втрутитися для утримання INFINITI QX50 в своїй смузі.

 

Head-Up Display

Розроблений для літаків-винищувачів, Head-Up дисплей QX50 демонструє напівпрозору ключову інформацію на нижній частині лобового скла. Ви, не відволікаючись, залишаєтеся в курсі такої важливої інформації як швидкість, навігація і попередження.

дисплей инфинити

Монітор кругового огляду з виявленням рухомих об’єктів

Інноваційний монітор Around View від INFINITI використовує чотири камери, встановлені на автомобілі, для забезпечення повного огляду з висоти пташиного польоту навколишньої ситуації при парковці. Виявлення рухомих об’єктів допомагає попередити вас про переміщення об’єктів спереду, ззаду або поруч з вашим автомобілем.

 

Фото нового INFINITI QX50

Технології нового INFINITI QX50