Автоцентр "Лига Люкс" - официальный дилер Infiniti Хмельницкий, Украина

Q30

Нова унікальна в своєму сегменті модель INFINITI Q30 має інноваційну структуру кузова і приголомшливий дизайн. Великий діаметр коліс забезпечує високий силует і зручну посадку, а довга колісна база – відмінну місткість і зовнішність, що запам’ятовується. Прогресивний дизайн Q30 зі свіжими і динамічними хвилеподібними лініями створений, щоб виділятися в потоці.

infiniti Q30

Двигуни INFINITI Q30 мають систему безпосереднього вприскування палива з п’єзоелектричними форсунками, блок циліндрів і головка блоку циліндрів з алюмінієвого сплаву, один турбокомпресор, систему охолодження з регулюванням температури. Регулювання моменту відкривання і висоти підйому впускних клапанів дозволяє до 10% економити паливо при певних умовах руху автомобіля.

Двигун
ТрансмісіяПотужність
Привід
Витрати пального*Розгін до 100 км/год
1,6 л R-4 DOHC, 16V CAMTRONICРоботизована коробка передач 7G-DCT з подвійним зчепленням149 к. с.передній5,1 л / 100 км9,2 сек
2,0 л R-4 DOHC,16V DIG211 к. с.повний5,7 л / 100 км7,3 сек

*заміський цикл

Ідеальний баланс Q30

INFINITI Q30 баланс и ускорение Щоб зберегти оптимальний баланс між комфортом і спортивністю, інженери приділили особливу увагу налаштуванню амортизаторів. Вони забезпечують автомобілю плавний хід і стійкість, зменшуючи вібрації при русі по нерівних дорогах і зберігаючи при цьому прекрасну керованість. Інженери також знизили рівень шуму підвіски для досягнення абсолютного комфорту.

Відчуйте незабутні відчуття від прискорення. Точна настройка параметрів двигуна дозволяє розвинути крутний момент в широкому діапазоні обертів.

 

Трансмісія Q30

INFINITI Q30 комплектується коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT). У цій передовій КПП використовуються два окремих механізми зчеплення: один для непарних і один для парних передач.

Трансмиссия Q30Переваги нової КПП Q30:

 • У цій КПП застосована схема попереднього вибору передач, тому наступна передача завжди готова до включення
 • Перемикання передач здійснюється так само швидко, як і на автомобілях «Формула-1»
 • Режим ручного перемикання передач за допомогою підрульових перемикачів дозволяє водієві самому вибирати потрібну передачу
 • Прискорене перемикання і підвищена економія палива в порівнянні з автоматичною коробкою передач
 • За паливною економічностю відповідає механічній коробці передач
 • Усуває відчуття втрати потужності в момент перемикання: дія крутного моменту при перемиканні передач практично не переривається
 • Відсутність гідротрансформатора створює відчуття безпосереднього управління потужністю
 

Привід

полный привод INFINITI Q30Q30 поставляється з передньопривідною трансмісією і з приводом на всі колеса (AWD). В повнопривідної трансмісії основним є режим переднього приводу, перенесення крутного моменту на задню вісь здійснюється по мірі необхідності.

Дана система забезпечує змінний розподіл потужності між передньою і задньою осями. Залежно від умов руху передача моменту може варіюватися від 100% на передню вісь до розподілу між осями в співвідношенні 50/50. При виявленні пробуксовки колесо, що прослизає, пригальмовується, а крутний момент передається на колесо, що зберігає надійне зчеплення з дорогою, для забезпечення додаткової стійкості. Якщо повний привід не потрібний, система автоматично переходить в режим переднього приводу для економії палива. Системою AWD комплектуються автомобілі, що оснащуються бензиновим двигуном об’ємом 2,0 л.

 

Системи допомоги водієві в Q30

Монітор кругового огляду і система виявлення рухомих об’єктів

Монитор кругового обзора INFINITI Q30Система Around View® Monitor використовує відеокамери, встановлені в решітці радіатора, зовнішні дзеркала і рамці заднього номерного знака, для поліпшення видимості при постановці автомобіля на стоянку.

Зображення на верхньому екрані ділиться на дві частини. Зліва відображається обстановка безпосередньо позаду автомобіля (коли включений задній хід) або перед автомобілем (коли коробка передач знаходиться в будь-якому іншому положенні при русі на малій швидкості). Справа показаний комбінований вид обстановки навколо автомобіля (в плані), що відображає близькість краю тротуару, припаркованих автомобілів та інших перешкод.

Система виявлення об’єктів, що наближаються, подає візуальні і звукові попередження, якщо на екрані монітора кругового огляду з’являється об’єкт, що рухається.

 

Допомога при паркуванні

помощь при парковке INFINITI Q30Ця система автоматично виконує маневри для постановки Q30 на вільне місце для паркування і значно спрощує паркування. Система активується, коли водій під’їжджає до автостоянки і вибирає підходяще місце паркування. Датчики сканують вибране місце, і система повідомляє про те, чи поміститься на це місце Q30. 12 датчиків (6 в передньому і 6 в задньому бампері) інформують систему про відстань між перешкодами і автомобілем, подаючи звукові та візуальні попередження. Інтелектуальна система допомоги при парковці автоматично встановлює автомобіль на місце для паркування. Водій керує рухом автомобіля за допомогою педалей гальма і газу і спостерігає за дистанцією на моніторі кругового огляду.

 

Інтелектуальний круїз-контроль

интеллектуальный круиз INFINITI Виберіть бажану швидкість і відстань до автомобіля, що йде попереду, і інтелектуальний круїз-контроль автоматично знизить швидкість, якщо рух автомобілів попереду сповільнюється, аж до повної зупинки. Інтелектуальна система підтримки швидкості руху автомобіля автоматично регулює швидкість автомобіля в залежності від швидкості транспортного потоку, допомагаючи зберігати безпечну дистанцію навіть при зміні швидкості руху потоку. Ця функція доступна тільки на автомобілях, оснащених коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням.

Широкий робочий діапазон системи дозволяє підтримувати швидкості руху від 0 до 200 км / год. Якщо автомобіль попереду зупиняється, система може зупинити Q30. Коли автомобіль попереду відновлює рух, роботу системи можна відновити натисканням кнопки Resume або натисканням педалі газу. Датчик вимірює дистанцію до автомобіля, що рухається попереду. Ця система управляє дросельною заслінкою двигуна і приводами гальм для збереження дистанції, заданої водієм.

 

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН

система контроля мертвых зон INFINITI Q30Система включає світлові індикатори, встановлені поруч з кожною з передніх (А) стійок, при виявленні іншого автомобіля в «мертвій» зоні на суміжній смузі руху. Якщо після цього водій включить покажчик повороту, система подасть звуковий сигнал, що попереджає про наявність іншого автомобіля в «мертвій» зоні. Система попередження про перешкоду в «мертвих» зонах допомагає зменшити навантаження на водія при русі в щільному потоці або при виїзді на автомагістраль.

 

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИХІД ІЗ СМУГИ РУХУ

система предупреждения о выходе из полосы движения infiniti Q30Звуковий сигнал і вібросигнал на рульовому колесі допомагають попереджати водія про зміщення автомобіля за межі обраної смуги руху. До складу системи входить невелика відеокамера (встановлена над дзеркалом заднього виду), датчик швидкості і блок управління. Система попередження про вихід за межі смуги руху працює тільки при дотриманні наступних умов:

 • не ввімкнений жоден показчик повороту;
 • відеокамера чітко фіксує розділювальну розмітку смуги руху.

Система попередження про вихід за межі смуги руху допомагає зменшити навантаження на водія і його стомлюваність при русі в щільному потоці.

Система попередження зіткнень

Якщо система екстреного гальмування перед перешкодою виявляє ризик зіткнення з автомобілем, що рухається попереду, вона попереджає про це водія і може автоматично активувати гальма, щоб спробувати уникнути зіткнення або пом’якшити його наслідки.

 

Інтелектуальна система управління дальнім і ближнім світлом фар

система переключения фар infiniti Q30Ця система здійснює автоматичне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар в залежності від транспортного потоку і умов освітлення.

Камера, встановлена на внутрішньому дзеркалі заднього виду, виявляє зустрічні автомобілі і повідомляє системі про необхідність перемикання на ближнє світло. Система діє на швидкостях від приблизно 35 км / год і відключається при швидкості нижче 27 км / ч. Система включається, коли перемикач фар знаходиться в положенні AUTO і важіль зміщується вперед. Інтелектуальна система управління дальнім і ближнім світлом фар зменшує навантаження на водія, покращує видимість дороги і дозволяє уникнути засліплення водіїв зустрічних автомобілів.

 

Інтер’єр INFINITI Q30

Q30 був розроблений таким чином, щоб при першому погляді на салон автомобіля виникало відчуття гармонійного і виразного стилю. Контрастні кольори і матеріали, в яких втілені мотиви традиційного японського мистецтва Ханафуда, справляють сильне враження.

infiniti q30 интерьер

Хвилеподібні форми і динамічні лінії кузова знаходять продовження в оснащенні приладової панелі. Лінії верхньої частини приладової панелі з боку водія і пасажира сплітаються один з одним, утворюючи асиметричний рисунок, а потім спускаються вниз і сходяться, оточуючи сидіння водія. Навіть невеликі деталі, наприклад розташовані в кутах рамки вентиляційних отворів обтичної форми, підкреслюють плавні форми інтер’єру.

 

Матеріали класу преміум

премиальные материалы q30Q30 пропонує широкий вибір високоякісних оздоблювальних матеріалів в залежності від рівня комплектації. Мікроволокнистий матеріал Dinamica, рядок з лазерної розміткою, шкіра тонкого вироблення, що зазвичай застосовуються на моделях більш високого сегмента, створюють відчуття преміум-класу. Сучасний матеріал Dinamica відрізняється комфортом і довговічністю. Він нешкідливий для навколишнього середовища, оскільки виготовлений з переробленого поліестеру з використанням нетоксичних методів без застосування розчинників.

Отвори, що прорізаються за допомогою лазера, розміщені близько один до одного, це дозволяє робити більш щільні і високоякісні шви. На відміну від типових прямих рядків, шви йдуть згідно унікальних форм обшиваних деталей.

 

Ергономіка панелі приладів та зручність салону

багажник q30Всі компоненти, що вимагають візуальної уваги водія – прилади, дзеркала, навігація – згруповані таким чином, щоб звести до мінімуму рухи очей, знизити стомлюваність і зберегти концентрацію уваги на дорозі.

Розташування всіх органів управління – контролера INFINITI, важеля перемикання передач, педалей, панелі управління клімат-контролем, аудіосистеми – забезпечує зручність їх використання водієм.

Сидіння, центральна консоль і двері забезпечують зручну і надійну фіксацію водія.

Широкий і функціональний багажник може вмістити в себе все, що Вам необхідно для подорожей за межами міста. Відкривши багажник, Ви знайдете його одним із найбільш комфортабельних в своєму класі, де легко і просто розмістити всі ваші речі і аксесуари INFINITI Q30. Більш того, задні сидіння складаються в пропорції 60/40. дозволяючи Вам значно збільшити місце для багажу.

 

Індивідуальний стиль

индивидуальный стиль интерьера Q30 Три спеціальні версії з унікальними кольоровими рішеннями інтер’єру підкреслять Вашу індивідуальність: версія City Black прикрашена фіолетовою прострочкою салону, Café Teak декорована вставками з коричневої шкіри, а Gallery White відрізняється білосніжною оббивкою салону з червоною строчкою. Біла шкіра, яка використовується в цьому пакеті, є самою білосніжною серед доступних на ринку.

Тонка шкіра використовується для сидінь, а також на приладовій панелі, яка, як правило, оброблюється пластиком або деревом. Ця шкіра зазвичай виготовляється з невеликих фрагментів шкур: INFINITI використовує тільки ті фрагменти, які відрізняються винятковою м’якістю.

 

INFINITI INTOUCH

контроллер INFINITIДозволяє з’єднати ваш світ з автомобілем INFINITI через ваш смартфон. Синхронізує через ваш смартфон електронну пошту, розклад зустрічей, а також улюблені програми, наприклад Facebook і Пошук Google, з інформаційною системою INFINITI. Надає доступ до вашої улюбленої музики і радіопрограм шляхом простого підключення вашого мультимедійного пристрою. Надає доступ до унікальних висококласних сервісів: навігації, розпізнавання мови і телефонної системі гучного зв’язку з інтерфейсом Bluetooth. Управління може здійснюватися за допомогою сенсорного екрану, голосом або через панель управління. Можливість вибору тих функцій, які потрібні саме вам.

 

Bluetooth / зв’язок

INFINITI hands freeПрийом виклику по гучному зв’язку

Функція розпізнавання мови телефонної системи гучного зв’язку з інтерфейсом Bluetooth® дозволяє здійснювати та отримувати дзвінки навіть якщо ваш мобільний телефон (сумісний з системою) знаходиться в сумці. Без гарнітури, без необхідності тягнутися до органів управління – руки залишаються на кермі, і ви зберігаєте повний контроль над автомобілем. Прийом виклику здійснюється за допомогою кнопки на рульовому колесі. Система автоматично вимикає звук аудіосистеми до завершення виклику.

Система набору тексту без використання рук

Система набору тексту без використання рук (Hands-free Text Messaging Assistant), встановлена у вашому автомобілі INFINITI, здатна читати вхідні повідомлення вголос, а завдяки технології розпізнавання мови ви можете відповісти на повідомлення, вибравши один з попередньо завантажених текстів. Для активації системи набору тексту без використання рук слід натиснути кнопку телефону на рульовому колесі.

Програвання аудіозаписів через Bluetooth

Не мучтесь з проводами – програвайте улюблені аудіозаписи по бездротовому каналу з будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth®. Пасажири можуть управляти відтворенням аудіо з будь-якого місця в вашому автомобілі. Для включення Bluetooth® використовується кнопка на рульовому колесі.

 

ІНФОРМАТИВНА НАВІГАЦІЯ

Навігаційна система INFINITI допомагає водієві вибрати оптимальний маршрут до необхідного місця призначення. Тепер вам не потрібно заздалегідь прораховувати маршрут слідування. З навігаційною системою INFINITI ви швидко і легко визначите найзручніший шлях. Карта має безліч точок різного призначення: кіно, театри, готелі, клуби, ресторани, вокзали, аеропорти і т. Д. В навігацію також інтегрована система Bluetooth® з виведенням інформації на екран. Управління меню навігації може проводитися як контролером INFINITI на центральній консолі, так і сенсорним управлінням.

Управління дотиком, голосом або за допомогою панелі управління

 • Торкання – додаткові жести: прокрутка, стягування, розтягування
 • Голос: можливість управління телефоном, навігацією, аудіосистемою, даними та інформацією про автомобіль. Щоб здійснити телефонний дзвінок, досить вимовити «Виклик» (Call) і назвати ім’я контакту в телефонній книзі або вимовити «Набрати номер» (Dial Number) і назвати цифри номера. Інший приклад: для прокладки маршруту до будинку досить вимовити «Додому» (Go Home).
 • Панель управління: можливість управління кожною функцією системи