Автоцентр "Лига Люкс" - официальный дилер Infiniti Хмельницкий, Украина

Q70

У новому INFINITI Q70 Ви доторкнетеся до розкоші, якої ще не знали, відчуєте динаміку і міць в новому обсязі. Плавне прискорення перетворює суху механіку в соковиті емоції. Філігранно відрегульований двигун дає крутний момент в широкому діапазоні обертів. Швидкість народжує непідробні емоції, відчувайте їх без зупинки.INFINITI Q70

Двигуни Q70

При кожному торканні педалі газу INFINITI Q70 на волю виривається нестримна енергія натхнення. Велика частина ваги двигуна INFINITI Q70 зосереджена за переднім мостом, що робить управління відточеним, динамічним і забезпечує миттєвий відгук. Оновлена лінійка двигунів INFINITI Q70 – V8 об’ємом 5,6 л і V6 об’ємом 3,7 л і 2,5 л – відкриває практично безмежні можливості вибору автомобіля, в повній мірі відображає індивідуальний стиль водіння.

Вражаюча потужність, високий ККД двигуна INFINITI і паливна ефективність забезпечують надзвичайно високу плавність ходу. Завдяки системі VVEL (зміна часу і ступеня відкриття клапанів) і системі прямого вприскування Direct Injection Gasoline (DIG) можливості здаються безмежними.

Двигун
ТрансмісіяПотужність
Привід
Витрати пального*Розгін до 100 км/ч
2,5 л V-6 DOHC, 24v7-ступінчата автоматична з функцією ручного перемикання221 к. с.задній7,9 л / 100 км9,2 сек
3,7 л V-6 DOHC, 24v333 к. с.повний8,4 л / 100 км6,3 сек
5,6 л V-8 DOHC, 32v408 к. с.повний8,9 л / 100 км5,3 сек

* заміський цикл

Керування Q70

Інтелектуальний повний привід та Врождений баланс

полный привод Q70Завдяки інтелектуальній системі повного приводу ATTESA E-TS і платформі нового покоління Zero-lift Front Midship Platform досягається оптимальний розподіл вагових навантажень між передньою і задньою осями – незалежно від якості дороги управління новим INFINITI Q70 перетворюється в досконале задоволення.

Перевага руху INFINITI базується на унікальному інженерному рішенні – платформі Front Midship. Вона ідеально організовує простір і підкреслює дизайн INFINITI Q70. Розташований посередині мотор балансує вагу передньої і задньої осей з невеликим зсувом на користь задньої, що дозволяє швидше входити в повороти і впевненіше виходити з них. Точність і філігранність, яку Ви можете очікувати тільки від спорткара.

Відточене перемикання передач

коробка передачУ конструкції INFINITI Q70 використовується 7-ступінчаста автоматична трансмісія з контролером режимів роботи, що забезпечує швидке і плавне перемикання передач, в той час як система Adaptive Shift Control (ASC) адаптує автомобіль до Вашого стилю водіння. Магнієві перемикачі, представлені в комплектації Sport, підсилюють відчуття управління спортивним автомобілем. Система згладжування стрибка обертів двигуна при переході на більш низькі передачі Downshift Rev Matching. Торкніться магнієвого пелюстки перемикача, і він відкриє дросельну заслінку, переводячи двигун в режим роботи на зниженій передачі. М’яке і швидке переключення на низькі передачі гарантує баланс і швидкий відгук.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНиЙ КРУїЗ-КОНТРОЛЬ (ICC)

Автоматично знижує швидкість, якщо рух автомобілів попереду сповільнюється. Коли шлях вільний, Q70 набирає швидкість до бажаної Вами. Система інтелектуального круїз-контролю з функцією руху на низьких швидкостях Low Speed Following (LSF) дозволяє Вам вибрати бажану швидкість і рухатися без напруги в повільному потоці. Система буде знижувати швидкість самостійно аж до повної зупинки. Коли потік знову поїде, автомобіль сам прийде в рух і набере швидкість до обраного Вами показника. Ця зручна інновація активується натисканням всього однієї кнопки.

РЕАКТИВНе гальмуавння

спортивные тормоза Q70Вентильовані дискові гальма, алюмінієві 4-поршневі передні гальмівні колодки, 2-поршневі задні, система Sport Brakes, що впливає на гальмівну колодку з двох сторін одночасно і забезпечує краще схоплювання, більшу кількість зчеплень і швидка реакція дають максимальну впевненість при гальмуванні. Ви відчуваєте миттєвий відгук гальм при найменшому торканні педалі.

 

Зовнішній вигляд Q70

Оновлений дизайн, як завжди елегантний, набув нових рис завдяки стрімким лініям кузова і ультрасучасній світлодіодній оптиці.

Вражаючий екстер’єр

новая решетка INFINITIРешітка радіатора з подвійною хромованою аркою стала більш рельєфною і тепер, замість горизонтальних ламелей, заповнена сіткою. Ковзаючи поглядом по плавним лініям екстер’єру нового INFINITI Q70, можна відзначити обтічну форму, що надає всьому вигляду силу і елегантність. Автомобіль виглядає граціозним, потужним, респектабельним. Характерні елементи дизайну INFINITI виділяють його в потоці і роблять безпомилково впізнаваним.

 

АДАПТИВНе ПЕРЕДнє освітлення (AFS)

фары инфинитиПередні бі-ксенонові фари з унікальним дизайном, що повторює стрімкий силует, намальований пензлем, кардинальним чином відрізняють INFINITI Q70 від інших автомобілів. Світлодіодні фари LED є ідеальним завершенням скульптурного дизайну нового Q70 і мають здатність повертатися, допомагаючи Вам краще бачити обстановку під час будь-якого маневру. Повертаючи, Ви бачите дорогу, машини, що рухаються назустріч, або пішоходів краще, так як фари повертаються слідом за рульовим керуванням. Інновація для Вашої безпеки.

задние фонариЯскраві задні ліхтарі

Задні ліхтарі на світлодіодах (LED) нового дизайну. При гальмуванні вони реагують швидше і світять яскравіше, ніж звичайні фари, попереджаючи транспорт, що їде за вами. Таким чином дизайн, технології і безпека зливаються воєдино в загальній концепції автомобілів Infinitі.

 

Диски

диски INFINITIПриголомшливі 20-дюймові диски піднімають стиль і якість руху Q70 на нову висоту. Полегшені завдяки дизайну і матеріалам, вони знизили вагу непідресорених мас. Це дозволило змінити налаштування підвіски і зробити Q70 ще більш чуйним, моторним і невловимим. Для окремих комплектацій з 2,5 л і 3,7 л двигунами пропонуються оригінальні 18 – дюймові диски.

 

Подвійна вихлопна труба

Вихлопна система спроектована спеціально, щоб голос нового Q70 був такий же унікальний, як його вигляд. Ви не просто безпомилково впізнаєте його по звуку, але і з кожним рухом тахометра будете відчувати, як інженерна майстерність народжує справжню симфонію почуттів.

двойная выхлопная труба двойная труба выхлопа

Інтер’єр Q70

Зовнішня компактність оманлива, а за обтічними формами прихований неймовірний обсяг: на задньому сидінні цього розкішного спорткара комфортно розміщуються 3 дорослих пасажира. Хвилі і вишукані лінії салону INFINITI Q70 відображають красу природних стихій, що надихали дизайнерів.

Просторий салон і ергономіка

салон Q70Інтер’єр нового Q70 дарує відчуття простору. Ви і Ваші пасажири не відчуваєте обмежень. Дах і лобове скло створюють відчуття безмежності. Кожне сидіння забезпечує чудову підтримку, і навіть пасажири високого зросту зможуть комфортно розташуватися на задньому сидінні: місця для ніг цілком достатньо. А якщо Вам знадобиться взяти в дорогу додаткові речі, їх можна буде спокійно розмістити в просторому багажнику.

У ергономічному салоні кожна деталь підпорядкована одній цілі – зробити керування автомобілем максимально комфортним. Спідометр і тахометр розташовані строго на лінії погляду водія, а багато функцій можна активувати не переміщує рук з рульового колеса.

Перемикач режимів INFINITI CONTROLLER дозволяє управляти технологіями найзручнішим для Вас способом. Кнопками, перемикачем або за допомогою екрану Тouchscreen Ви миттєво отримаєте те, що хочете, навіть не пристосовуючись до системи.

 

Ексклюзивні матеріали

отделочные материалыЯкість оздоблення, майстерність виконання кожної деталі, продумана ергономіка: Q70 – зразок високого стилю. Тут розкіш дарує відчутне задоволення. Понад півтора року ми тестували матеріали в дослідженні, в якому взяли участь 360 чоловік по всьому світу, щоб знайти той, який приносить самі приємні відчуття. Як результат – вершина дизайнерського мистецтва – підбір матеріалів, використаних в обробці інтер’єру INFINITI Q70: високоякісна шкіра, деталі з натурального дерева і алькантара, унікальний матеріал, неперевершений по міцності і дарує неймовірні відчуття при кожному торканні.

 

Чисте повітря

материалы в инфинити

Система Forest A / C, встановлена в INFINITI Q70, допомагає відновити сили і дарує заспокійливе відчуття легкого бризу всередині салону. Advanced Auto Recirculation ™ допомагає нейтралізувати запахи. Повітря наповнюється ледь помітним ароматом лісу завдяки тонкій композиції ефірних масел, що робить керування автомобілем максимально комфортним. Аромат листя заспокоює і знижує стомлюваність, в той же час деревні нотки сприяють легкому переключенню між станом концентрації і релаксацією. Система контролю над вологістю INFINITI Q70 забезпечує повний індивідуальний контроль над атмосферою в автомобілі, дозволяючи водієві регулювати вологість, так само як і температуру.

 

Спортивні сидіння та комфортні ремені

спортивне сиденьяПри створенні спортивних сидінь використовувався багатющий досвід дизайнерів та інженерів. Досконала конструкція, стильний дизайн, оздоблення чудовою натуральною шкірою, електропривод регулювання в 10 напрямках, спортивні бічні підтримуючі валики, 2 режими пам’яті налаштувань – все це забезпечує водієві максимальний комфорт за кермом INFINITI Q70. Сидіння, оснащені клімат-контролем, оточують комфортом: теплі і холодні потоки повітря чергуються і підтримують обрану Вами температуру. Навіть після довгої поїздки відчувайте себе свіжим і відпочилим.

ремень безопасностиРемінь безпеки – один з предметів, до якого Ви обов’язково торкаєтеся в автомобілі. Щоб цей контакт був приємним, ми знайшли спеціальне плетіння ниток. Тепер матеріал м’якший і еластичніший, що мінімізує натяг і дарує комфорт при русі. Вам буде легше пристібатися і важче пошкодити тканини одягу. Ми приділяємо увагу навіть найменшим деталям Вашого комфорту.

 

INFINITI INTELLIGENT KEY

интеллектуальный ключІндивідуальний комфорт в INFINITI Q70 продуманий в найдрібніших деталях. При наближенні автомобіль розпізнає Вас за допомогою чип-ключа I-Key і вітає ближнім світлом фар. INFINITI Q70 зберігає в пам’яті персональні переваги водія, приводячи в потрібне положення сидіння, рульове колесо і бічні дзеркала, і повертаючи задані володарем кожного ключа налаштування аудіосистеми, клімат-контролю і навігаційної системи.

 

Система привітального освітлення

Система WELCOME LIGHTING вітає Ваше появу і м’яко запрошує в дорогу. Варто Вам з’явитися «в полі зору» автомобіля, як спалахує зовнішнє, а потім внутрішнє освітлення. Кнопка запуску починає пульсувати м’яким світінням, заявляючи про свою готовність радувати і дарувати задоволення від руху.

МУЗична СИСТЕМА BOSE®

музыкальная система BoseСтворює об’ємне звучання, щоб Ви насолоджувалися глибиною і настроєм улюбленої музики. Багатство і різноманіття відтінків звуку створюють в салоні неперевершену атмосферу концерту, який грається особисто для Вас. Кожна колонка з 16 музичної системи Bose® Premium Surround Sound System налаштована спеціально під інтер’єр INFINITI Q70. Всі колонки, включаючи навіть вбудовані в спинки передніх сидінь, відтворюють звук з легендарною якістю Bose®, передаючи всі системи 5.1. Система також відкриває доступ до широкого вибору медіаканалів, включаючи Ваш iPod і бездротове підключення до інших пристроїв за допомогою Bluetooth®.

Активна система контроля рівня шуму (ANC)

панельРобить світ всередині INFINITI Q70 тихим і спокійним незалежно від зовнішніх обставин. Інтелектуальна технологія використовує встановлений в даху мікрофон, щоб фіксувати небажаний низькочастотний шум двигуна і компенсувати його звуковими хвилями іншої частоти. Ви будете чути двигун свого Q70 тільки в тій мірі, в якій це буде доставляти Вам задоволення.

 

ІНФОРМАТИВНА НАВІГАЦІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ INFINITI

Сучасна навігаційна система INFINITI допомагає Вам прокласти оптимальний маршрут до місця призначення, вибравши найзручніший шлях. Тепер немає необхідності заздалегідь прораховувати маршрут слідування. Система використовує карту NAVTEQ з покриттям території України і Росії. На цій карті зазначено багато корисних пунктів призначення: кіно, театри, готелі, клуби, ресторани, вокзали, аеропорти і т. Д. Меню і карта повністю русифіковані, голосовий супровід здійснюється російською мовою. Крім цього, в навігацію інтегрована система Bluetooth® з виведенням інформації на екран. Управляти меню навігації можна як контролером INFINITI на центральній консолі, так і сенсорним управлінням.