Автоцентр "Лига Люкс" - официальный дилер Infiniti Хмельницкий, Украина

QX70 спецверсия

Автомобіль, який розбиває кордони між спортом, практичністю і стилем: INFINITI QX70 поза стандартів і класифікацій. Розкішний кросовер, безсоромно зухвалий і приголомшливо різнобічний. Безкомпромісний QX70 визнає лише правила, встановлені ним самим.

Фото INFINITI QX70

Двигуни QX70

INFINITI QX70 оснащується бензиновими двигунами 3,7 л V6 и 5,0 л V8 із високим ККД та системою VVEL.

Потужність і ефективність залежить від того, як «дихає двигун». Нова ексклюзивна технологія (VVEL) системи регулювання фаз відкриття і висоти підйому клапанів збільшує продуктивність двигуна. Ця система, що включає гідравлічний механізм регулювання фаз газорозподілу і електронне регулювання підйому впускних клапанів, забезпечує поліпшення зовнішньої швидкісної характеристики – максимальний момент стає доступний на 90% повного швидкісного діапазону двигуна – а також покращує реакцію двигуна на управління дросельною заслінкою. Це забезпечує не тільки високу прийомистість двигуна і широкий діапазон крутного моменту, але і паливну економію і знижує токсичність відпрацьованих газів до 10%.

Двигун
ТрансмісіяПотужність
Привод
Витрати палива*Розгін до 100 км/год
3,7 л V-6 DOHC, 24v бензин7-ступінчаста автоматична з функцією ручного перемикання333 к. с.повний9,4 л / 100 км6,8 сек
5,0 л V-8 DOHC, 32v бензин400 к. с.повний9,8 л / 100 км5,8 сек

* заміський цикл

Керування QX70

Щоразу заводячи двигун, Ви відчуваєте сили кинути виклик звичним уявленням про потужність і прискорення. Завдяки інженерним досягненням INFINITI швидкість перевищує межі очікуваного.

Інтелектуальна ходова

полный привод QX70Інтелектуальна система повного приводу ATESSA E-TS автоматично підбирає потрібні налаштування для оптимального зчеплення з дорогою. Вона постійно контролює пробуксовку коліс, подачу палива і швидкість автомобіля. При необхідності вона перенаправляє до 50% потужності на передні колеса, щоб поліпшити зчеплення і контроль, в звичайних дорожніх умовах система розподіляє 100% потужності на задні колеса для більшого задоволення від керування автомобілем та спортивного драйву.

 

система подруливание задних колесСистема активного підрулення задніх коліс (RAS) робить управління максимально відточеним завдяки активному підруленню задніх коліс. Чітко проходячи будь-які повороти і вигини дороги, Ви відчуєте дивовижний баланс і стійкість QX70.

Система змінної жорсткості підвіски СDC автоматично регулює підвіску, щоб гарантувати стабільність, контроль і комфорт руху. У спортивному режимі підвіска стає жорсткішою для миттєвого відгуку на Ваші бажання.

 

front midship platform INFINITIСбалансована архитектура

Філософія інновацій, що лежить в основі фірмової сучасної платформи INFINITI, Front-Midship Platform підкреслює унікальність QX70. Розташування двигуна в передній частині автомобіля балансує вагу і створює легкий нахил, що дозволяє Вам легше входити в поворот і відчувати баланс автомобіля при розгоні.

 

звук выхлопаЗвук QX70 неможливо ні з чим переплутати. Навіть якщо Ви його не бачите, Ви без зусиль розпізнаєте його хвилююче гарчання. QX70 звучить брутально. Цей звук висловлює міць і притягує. Ви не зплутаєте ні з чим. Звучання чистих емоцій, народжених в злитті самих передових технологій. На випускнихих трубах використовуються подвійні декоративні хромовані насадки.

 

 

Адаптивне управління перемиканням передач

магнивые лепесткиINFINITI QX70 оснащений автоматичною коробкою передач з функцією ручного перемикання, яке може здійснюватися за допомогою ручки або спеціальних пелюсток під кермом в спортивному стилі. Завдяки системі плавного перемикання передач (Downshift Rev Matching, DRM) коробка передач швидше і чіткіше відгукується на команду перейти на знижену передачу.

Перемикайте передачі за допомогою магнієвих підрульових перемикачів – Ви відчуєте, як швидко двигун реагує на Ваші команди. Гладко, чітко, безвідмовно. Саме таким має бути ідеальне управління.

 

Система адаптивного переднього освітлення

адаптивный свет QX70 Система адаптивного переднього освітлення направляє світло фар в сторону поворота керма, допомагаючи Вам бачити більше, підсвічуючи повороти і покращуючи видимість на звивистій дорозі в нічний час. Таким чином Ви заздалегідь можете помітити нерівності дороги, пішоходів або раптову перешкоду. Біксенонові фари QX70 не просто вражають – вони відповідають Вашим потребам, а також створюють неповторний вигляд INFINITI QX70.

Автоматичний коректор фар підтримує рівень світлового пучка постійно, добре висвітлюючи дорогу, при цьому не засліплюючи водіїв зустрічних автомобілів.

 

Покращений огляд

обзор на мониторе 360 градусов QX70 Революційна технологія огляду 360 градусів. Під час паркування ніщо не повинно залишитися непоміченим. За допомогою монітора кругового огляду Ви можете легко бачити навколишній простір. 100% впевненості в кожному русі.

При включенні передачі заднього ходу камера в режимі реального часу відображає на рідкокристалічному дисплеї, розташованому на центральній консолі, обстановку позаду Вашого автомобіля. Щоб полегшити Вам рух заднім ходом, направляючі індикатори вказують траєкторію руху автомобіля, а їх кольорові секції допомагають точніше визначити відстань до найближчої перешкоди.

Персоналізований чіп-ключ з кнопковим включенням запалювання

чип-ключСистема Intelligent Key (чіп-ключ) дозволяє відкривати і закривати двері і багажник, не використовуючи ключі. За допомогою чіп-ключа Ви зможете запускати двигун одним лише натисненням спеціальної кнопки, встановлювати сидіння, рульову колонку і дзеркала в положення у відповідності до закладеним в пам’ять даним. Сидіння, дзеркала, аудіо та навігація – все налаштовано за Вашим бажанням. Навіть світло вітає Вас так, як Ви хочете. Все готово до того, щоб радувати і дарувати насолоду в русі.

 

Привітальне освітлення

приветственное освещениеСистема Welcome Lighting («інтуїтивне освітлення»), рівномірно підсвічує салон автомобіля і простір навколо нього при наближенні чи віддаленні від автомобіля. Таке підсвічування дуже зручне в нічний час, коли автомобіль знаходиться на стоянці, і вам необхідно до нього підійти. Або ви вже прямуєте додому, і автомобіль висвітлює вам дорогу, допомагаючи обходити калюжі та ями.

Коли Ви наближаєтесь, зовнішнє освітлення змінюється внутрішнім, тепло вітаючи Вас. Залишаючи свій QX70, Ви побачите, що каскад освітлення вмикається в зворотному порядку.

 

Зовнішній вигляд QX70

Досконалий. Незабутній. INFINITI QX70 нестримний в самовираженні і невблаганний в русі. Його плавні лінії приховують нестримну міць. Його появу відчуваєш на відстані. Зухвала і приваблива зовнішність нового INFINITI QX70 – це важка нижня частина кузова, що поєднується з довгим капотом, подовженою колісною базою і елегантними лініями верхньої частини кузова.

Характерні риси

решетка QX70Подвійні лінії капота хвилею піднімаються над переднім крилом, надаючи автомобілю динамічний і виразний вигляд. Хромована подвійна решітка радіатора додає автомобілю яскраву індивідуальність і впізнаваність. Зовнішній вигляд решітки INFINITI навіяний поетичними образами відображення у воді.

Ручки дверей також хромовані. Бампер і бічні молдинги – в колір кузова. У QX70 алюмінієвий капот з газовими амортизаторами і подвійним замком.

 

Диски

диски20 і 21-дюймові литі диски виводять рух на новий рівень. Злиття функціональності і легкості, відображення індивідуальності і стилю. Полегшені, завдяки матеріалам і особливості дизайну, вони знижують непідресорені маси. Це робить рух більш захоплюючим, дозволяючи підвісці краще адаптуватися до дорожніх умов і роблячи INFINITI QX70 більш чуйним, прийомистим. Вони також покращують паливну економічність.

INFINITI QX70 оснащується спортивними оппозітнимі гальмами: ззаду 2 – поршневі, спереду – 4-поршневі.

 

вентиляционные отверстия QX70

Характерні вентиляційні отвори

Темні хромовані вентиляційні отвори, розташовані позаду передніх коліс, зменшують підйомну силу QX70 і завершують його зухвалий зовнішній дизайн.

 

 

Інтер’єр QX70

Простір, який виконує Ваші бажання без зайвого нагадування, – ось що викликає справжнє захоплення. Вишуканий салон нового INFINITI QX70 захоплює і дарує відчуття комфорту. Сміливий спортивний дизайн органічно поєднується з обробкою з дорогих натуральних матеріалів, таких як шкіра, дерево і алюміній. Подвійний вигин панелі формує почуття персонального простору, а висока посадка надає відчуття контролю над ситуацією.

интреьер QX70

Ергономіка та стиль

приборная панель QX70

Всі деталі приладової панелі, центральної консолі, переходи до оздоблення дверей не просто підігнані з математичною точністю. Один погляд на них приносить задоволення. Стильний і красивий інтер’єр – результат ювелірної роботи з простором, де, наприклад, стик між панеллю приладів та дверима становить від 3 до 2,4 мм, щоб ніщо не порушувало плавність ліній з Вашого кута огляду. Важлива кожна точка зору.

 

подсветка приборовМ’яке світло приладової панелі з електролюмінесцентний підсвічуванням Fine Vision не тільки приємне для очей, воно дозволяє водієві легко і швидко зчитувати інформацію. Крім того, всі прилади зручно розташовані на рівні очей водія, Вам не доведеться шукати потрібний датчик, так як все продумано і протестовано заздалегідь. Також враховано положення рук на кермі в процесі водіння, водій не повинен піднімати або прибирати руку, щоб побачити показники приладової панелі.

Інтуїтивний контролер INFINITI допомагає Вам управляти всіма системами одним дотиком. Створений, щоб Ви могли отримувати бажане, не відволікаючись від дороги, він дозволяє легко перемикатися між системами, командами і функціями.

Задні двері з електроприводом

Задні двері відкриваються і закриваються автоматично при натисканні кнопки там, де Вам це зручно – на приладовій панелі або на двері. Доступ в багажне відділення не повинен викликати труднощів.

Зручні сидіння

сиденья QX70Шкіряні м’які сидіння мають регулювання в 8 напрямках, електропривод, а сидіння водія – ще й регульовану поперекову опору. Передні сидіння оснащені клімат-контролем. Пориньте в винятковий комфорт. Потоки теплого і холодного повітря навколо передніх сидінь створять для Вас ідеальну атмосферу. Куди б Ви не відправилися, Ви приїдете туди свіжим і відпочилим.

 

Першокласні матеріали

ремень безопасности qx70Кожен раз сідаючи в автомобіль, Ви пристібаєте ремені безпеки. Це один з найбільш використовуваних предметів в салоні. Тому ми зробили їх максимально приємними на дотик. Спеціально виготовлена міцна шевронна тканина на 20% м’якше фабричних аналогів. Більш гнучка, вона дозволяє знизити жорсткість впливу механізму захисту при зіткненні на 10%. Ременів безпеки тепер приємніше торкатися, їх легше застібати, вони нагадують справжню тканину і не пошкоджують навіть самий делікатний одяг.

 

Передова система клімат-контроля

климат QX70Навіть невидиме не залишилося непоміченим. Удосконалена система клімат-контролю Advanced Climate Control System запобігає появі неприємних запахів, а також сприяє знищенню цвілі і вірусів. Система активного очищення повітря усуває до 99,5% алергенів, що знаходяться в повітрі.

Двозонний клімат-контроль дозволяє налаштувати індивідуальний режим для водія і пасажира.

БЕЗДРОТОВІ МОЖЛИВОСТІ

Інтегрована система гучного зв’язку для мобільного телефону Bluetooth® hands-free з керуванням на кермі дозволяє набирати номер і відповідати на дзвінки, не відволікаючись від дороги. Крім того, Ви можете управляти прослуховуванням улюблених композицій зі свого смартфона одним рухом.

Аудіо- та відеосистема

музыка Bose11 колонок, включаючи два сабвуфери, системи Bose® Premium Audio відкриють для Вас нову глибину і чистоту звуку улюбленої музики. Ідеально вписана в простір інтер’єру, аудіосистема створює особливий настрій всюди, куди б Ви не відправилися. Насолоджуйтесь вибором: CD, DVD, USB-флешка або підключіть до системи Ваш iPod / телефон через USB-порт.

Інформаційно-розважальний центр INFINITI. При поїздках на далекі відстані пасажирам на задніх сидіннях пропонується перегляд улюблених DVD. Для цього в стелю вмонтовано відкидний 9-дюймовий кольоровий екран, а в центральну консоль вбудований DVD-програвач, оснащений пультом дистанційного керування і двома парами цифрових бездротових навушників.

Навігаційна система

навигацияНавігаційна система INFINITI з жорстким диском – новітня розробка, що дозволяє Вам бачити місцевість з висоти пташиного польоту в форматі 3D. Технологія розпізнавання дорожніх смуг не дасть Вам пропустити потрібний поворот. Навігаційна система INFINITI допомагає водієві вибрати оптимальний маршрут до необхідного місця призначення. В системі навігації використовується карта NAVTEQ з покриттям території України. В навігацію також інтегрована система Bluetooth® з виведенням інформації на екран. Управління меню навігації може виконуватись як контролером INFINITI на центральній консолі, так і сенсорним управлінням.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОРОГАХ

Система RDS-TMC допоможе швидко побудувати маршрут з урахуванням пробок і ДТП і покаже його на карті. Ви зможете більш точно визначити час прибуття, беручи до уваги завантаженість доріг і скористатися рекомендаціями системи RDS-TMC, яка запропонує шляхи об’їзду.