Автоцентр "Лига Люкс" - официальный дилер Infiniti Хмельницкий, Украина

Про Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС”

салон Инфинити ХмельницкийНа шістнадцятому році своєї власної історії мережа автоцентрів “ЛИГА” (м. Хмельницький) переходить на якісно новий рівень розвитку.

З липня 2016 року новостворений АВТОЦЕНТР “ЛИГА ЛЮКС” готовий представити продукцію, сервіс та обслуговування у преміум сегменті автомобільної галузі. “ЛИГА ЛЮКС” запрошує у світ експресивності, могутності і витонченості дизайну; природньої точності; натуральної елегантності; вишуканості та ексклюзивності; революційних технологій; вражаючої ергономіки і найвищого рівня комфорту!

Запрошуємо у світ INFINITI.

Цитата – “INFINITI – це дещо відмінне від того, що роблять всі. Це не копіювання традиційних і консервативних образів із світу преміум. Ми не будемо намагатися робити дещо для всіх, але будемо робити все для деяких людей”. – Карлос Гон, президент Альянса Renault-Nissan.

Бренд INFINITI дуже молодий, його історія у світі нараховує трохи більше двадцяти п’яти років. З моменту своєї появи бренд INFINITI був спрямований на створення  абсолютно нової концепції преміальності в автомобілях, де задоволення від керування більш важливе, аніж сам автомобіль.

салон ИнфинитиПершим у світі серед автомобільних брендів,  INFINITI запропонував своїм клієнтам послугу з надання підмінного автомобіля на період ремонту їхнього власного авто,  та  послугу «Допомога на дорогах» і евакуацію автомобіля до дилерського центру.

Першим у світі,  INFINITI запровадив такі революційні технології, як монітор кругового огляду для полегшення паркування і систему попередження про можливе зіткнення; а також систему спостереження за двома автомобілями попереду, та перше у світі цифрове рульове керування.

INFINITI створює нові норми та правила для досягнення прогресу в преміум сегменті, щоб клієнти відчували себе впевненими.

Кожний створений автомобіль INFINITI дозволяє своєму власнику відчути керування – від звуку двигуна, фактури і аромату шкіри і до експресивного стилю фар, які пробуджують пристрасть.

У серці кожного INFINITI –  прагнення досягати найвищих динамічних характеристик. INFINITI змінюється, щоб міцно і надовго встановити нові стандарти потужності в преміум-сегменті, втілюючи свій гоночний досвід і спортивні характеристики в рух на дорозі, допомагаючи клієнтам відчути себе всемогутніми.

салон infinitiДилерський центр INFINITI – це місце зустрічі покупця з брендом на найвищому рівні, в особливій атмосфері гостинності INFINITI і під час демонстрації духу бренда – хвилюючого і емоційного.

Новий центр збудований і оформлений відповідно до стандартів візуальної ідентифікації IREDI (INFINITI Retail Environment Design Initiative), які розроблені у США і використовуються для оформлення всіх нових центрів INFINITI у глобальному масштабі.

Стандарти IREDI є визначальними у  зовнішньому і внутрішньому оформленні салону та станції технічного обслуговування. Виразні лінії, напівпрозорі стіни, натуральні матеріали – усе це покликане підкреслити стиль бренду INFINITI, створити для клієнтів особливу атмосферу сучасної розкоші. Це складові основи бренду і всієї продукції INFINITI.

Всі працівники “ЛИГА ЛЮКС” пройшли сертифікацію за стандартами бренду INFINITI, навчання за спеціальною програмою ISSW (INFINITI Sales and Service Way – Методи продажу і обслуговування INFINITI), а також спеціалізовану підготовку для технічного персоналу.

Відкриття дилерського центру INFINITI у Хмельницькому дозволить значно посилити позиції японської надійності, міцності і якості в західному регіоні України і забезпечити якісний сервіс для широкого кола існуючих і майбутніх клієнтів INFINITI.

салон ИнфинитиАвтоцентр збудований і працює за принципом “три в одному”: демонстраційна зала для нових автомобілів; станція технічного обслуговування; а також організований продаж запасних частин і аксесуарів.

Загальна площа дилерського центру становить 2 290 кв.м., площа забудови сягає 1 490 кв.м. Демонстраційна зала дозволяє розмістити 9 автомобілів INFINITI, офіційно представлених в Україні.

Для зручності клієнтів,  перед дилерським центром обладнана простора парковка.  А для тих, хто очікує ремонту своїх автомобілів, в автоцентрі передбачені декілька виділених зон відпочинку з мінібаром.

Значну увагу під час підготовки дилерського центру приділили складовій сервісу. Ще на етапі проектування було вирішено, що сервісний центр буде обладнаним за найбільш високими стандартами. Так, зона технічного обслуговування може одночасно прийняти 8 автомобілів.

сервис ИнфинитиЦентр укомплектований сучасним обладнанням провідних світових виробників і повністю відповідає стандартам  INFINITI. Це дозволяє виконувати повний комплекс робіт: гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування, діагностику та ремонт двигунів, автоматичних трансмісій, чисельних систем безпеки, складні роботи, обслуговування систем кондиціонування повітря, кузовні та малярні роботи, встановлення систем безпеки, роботи з шумоізоляції та нанесення антигравійної плівки,  тощо.

Потенціал сервісної станції здатен забезпечити обслуговування й інших автомобільних марок.  Сервіс та підхід в обслуговуванні – преміального рівня.

Сервісні спеціалісти автоцентру пройшли необхідну підготовку та навчання, тому “ЛИГА ЛЮКС” зможе задовільнити найвимогливіших власників INFINITI і надати високий рівень сервісного обслуговування.

Асортимент і наявність запасних частин дають можливість в найкоротший термін виконати необхідні регламенті і ремонті роботи. Також для зручності клієнтів в шоу-румі представлений широкий вибір оригінальних аксесуарів і додаткового обладнання, що дозволяє видозмінити свій автомобіль з урахуванням індивідуальних уподобань.

инфинити салонВ автоцентрі «ЛИГА ЛЮКС» представлений весь модельний ряд INFINITI: седани Q50 і Q70, хетчбек Q30, кроссовери QX30, QX50, QX60, QX70 та позашляховик QX80.

Вся лінійка автомобілів доступна для проведення тест-драйву.

Автоцентр «ЛИГА ЛЮКС» INFINITI пропонує клієнтам повний спектр послуг з вибору, тестування, замовлення і придбання автомобілів.

Діє програма обміну автомобіля (trade-in); спеціальна програма кредитування від 0%; цілодобова технічна допомога на дорозі; безкоштовна евакуація автомобіля у разі поломки; надання підмінного автомобіля, тощо.

В 2018 році Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС” був відмічений як найкращий дилер INFINITI в Україні.

Фотогалерея Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС”