ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

Огляд QX80

вид QX80

ОНОВЛЕНИЙ INFINITI QX80

Зустрічайте оновлений INFINITI QX80: новий дизайн передньої панелі, роздільні екрани системи мультимедіа високої роздільної здатності, нова приладова панель c 7-ми дюймовим дисплеєм доповнюють високий рівень комфорту і преміальності.

оновлений інтер'єр QX80

Прагнення до ідеалу – це постійний рух вперед. INFINITI QX80 вийшов на новий щабель комфорту і наповнення: більш вишуканий і сучасний, він зберіг в собі легендарні лінії і ходові характеристики. Кожен елемент оновленого INFINITI QX80 приносить естетичну насолоду і комфорт.

 

НОВЕ ПОКОЛІННЯ INFINITI INTOUCH ™

Мультимедійна система INFINITI InTouch пропонує користувачеві покращений функціонал для підключення до цифрового середовища і інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона.

intouch QX80

Інтер’єр Qx80

Інтер’єр нового INFINITI QX80 – це сукупність комфорту і преміального оздоблення. Поєднуючи в собі технологічні інновації та преміальну розкіш INFINITI QX80 назавжди стане проявом вашого статусу.

вид QX80

ГІДНИЙ ВАШОГО СТАТУСУ

Сидіння водія з електрорегулюванням в 10-ти напрямках і функцією запам’ятовування налаштувань і сидіння переднього пасажира з електрорегулюванням в 8-ми напрямках роблять поїздку в QX80 незабутньою.

salon QX80

АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВСІХ

Ви можете відправитися в подорож всією сім’єю або компанією: на просторих сидіннях з комфортом розмістяться до восьми чоловік. Для ваших пасажирів забезпечено максимальну зручність в поїздці, адже у QX80 один з найбільш просторих салонів у своєму класі.

QX80 design

Ексклюзивний простір

Передні сидіння з функцією клімат-контролю і сидіння другого ряду з підігрівом створюють відчуття затишку незалежно від погоди за вікном.

QX80 salon

Естетика в інтер’єрі

В оздобленні використані преміальні дизайнерські оформлені матеріали, шкіряний салон оброблений новітніми технологіями відштовхування забруднення

QX80 design

Ідеальний клімат

Трьохзонний клімат-контроль з автоматичним режимом рециркуляції повітря і системою PlasmaClusterTM, яка очищає і іонізує повітря дозволяє створити власну зону комфорту для кожного пасажира.

QX80 salon

Розумне дзеркало заднього виду

Водій може використовувати дзеркало заднього виду як стандартне дзеркало чи перетворювати його в монітор, натиснувши кнопку відображення відео з HDR камери, що встановлена на задньому склі автомобіля.

QX80 design

Розважальна система

Розважальна система автомобіля створює в салоні три незалежних медіа-простори. Для пасажирів другого ряду передбачено два 8-дюймових дисплея, щоб дивитися кіно, грати в ігри або слухати улюблену музику через бездротові навушники.

QX80 salon

ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ СЛУХАЧІВ

Преміальна аудіосистема BOSE® з 17 динаміками відтворює потужний професійний звук. Відчуйте себе на музичному концерті, не виходячи з салону вашого автомобіля.

вид QX80

Великий багажник

При складених сидіннях третього ряду багажник становить 1405 л, при складених сидіннях другого і третього рядів обсяг досягає 2694 л. Вам залишилося лише придумати, чим його наповнити.

екстер’єр Qx80

INFINITI QX80 з революційним атлетичним дизайном не залишиться непоміченим на дорозі.

вид QX80

Спортивна статура

Ідеальне поєднання сили і вишуканості, виражене в агресивній передній частині і витончених, але м’язистих лініях кузова, викликає захоплення.

вид QX80

АКЦЕНТ НА ДЕТАЛЯХ

Легкосплавні диски діаметром 22 дюйми забезпечують INFINITI QX80 атлетичні пропорції і роблять автомобіль ще більш керованим. Полегшена конструкція дисків знижує непідресорну масу і робить хід підвіски більш плавним.

вид QX80

ПРЯМІ ТА СТРІМКІ ФОРМИ СИЛУЕТУ

Безпомилково впізнаваний дизайн INFINITI знайшов відображення в формі решітки радіатора. Плавно вигнута нижня лінія дзеркально повторює верхню, надаючи передній частині автомобіля характерний зовнішній вигляд.

вид QX80

ЗАВЖДИ У ЦЕНТРІ УВАГИ

Якість фарбування кузова INFINITI QX80 суворо контролюється. Який би колір ви не вибрали, ви отримуєте досконале покриття з яскравим чистим блиском, що привертає увагу.

 

Технології QX80

Відкрийте абсолютно новий світ, в якому винятковий комфорт руху поєднується з потужністю і продуктивністю.

QX80 motor

ПРОДУКТИВНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ

Випробуйте потужний і економічний 5,6-літровий двигун V8 прямого вприскування. Приголомшлива потужність в 405 л. с. при крутному моменті в 560 Нм забезпечує значне тягове зусилля до 3,5 т і дає впевненість у будь-яких ситуаціях.

QX80 salon

КОМФОРТ У РУСІ

INFINITI QX80 відрізняється комфортною роботою підвіски. Унікальна гідравлічна система контролю коливань кузова дозволяє відстежити і скорегувати кути поперечного нахилу автомобіля, підвищивши плавність ходу без шкоди для динаміки.

QX80 motor

СТАБІЛЬНІСТЬ ПРИ НАВАНТАЖЕННЯХ

При перевезенні важких вантажів в багажнику або під час буксирування, задня підвіска INFINITI QX80 автоматично вирівнює положення кузова, забезпечуючи оптимальну керованість і курсову стійкість.

QX80 salon

КРУГОВИЙ ОГЛЯД

Монітор кругового огляду з функцією розпізнавання рухомих об’єктів, а також передні і задні паркувальні датчики дають вам виняткову впевненість при паркуванні на обмеженому просторі. 4 камери і технологія віртуального огляду на 360° з верхньої точки дозволять майстерно припаркуватися в будь-яких умовах.

Фото INFINITI QX80