ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

Політика конфіденційності

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Усі ризики і відповідальність у зв’язку з використанням даного сайту несе відвідувач сайту. Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС” не може гарантувати, що сайт не містить помилок та вірусів, які можуть заподіяти шкоду вашій електронно-обчислювальній техніці та/або програмному забезпеченню. Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС” не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду вами сайту. Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС” не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна вам внаслідок використання цього сайту.

ПРОДУКТИ ТА ЦІНИ

Ми постійно прагнемо до поліпшення своєї продукції, тому будь-яка інформація на цьому сайті може бути змінена. Технічні деталі, моделі, ціни в будь-якому розділі сайту можуть бути не дійсними на момент перегляду вами сайту. Для отримання оперативної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами. Кольори, що відображаються на сайті, можуть не відповідати дійсним кольорам через технологічні особливості.

ВАША ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

Ми слідуємо положенням застосовного законодавства про захист персональних даних. Будь-яка інформація, надана вами при використанні даного сайту, яка відноситься до персональних даних (телефони, адреси тощо), буде використана тільки для цілей, зазначених нижче. Надаючи інформацію при використанні цього сайту, а також за допомогою будь-яких інших звернень в Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС”, ви погоджуєтесь з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися і використовуватися Автоцентром “ЛИГА ЛЮКС” в даний час і надалі з метою: i) надання вам інформації про продукти, послуги та заходи, які можуть мати для вас інтерес ii) проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг Автоцентра “ЛИГА ЛЮКС” iii) надання за погодженням з вами продукції і послуг.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Якщо у вас виникли питання щодо характеристик, цін та наявності автомобілів, ви можете звернутися до наших менеджерів.

З загальних питань про компанію Автоцентр “ЛИГА ЛЮКС”, автомобілі і послуги звертайтесь за телефоном: 067 213 00 00

Зворотний дзвінок