ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

Сервіс

Сервісне обслуговування INFINITI – найвищий рівень уваги та піклування. Коли Ваш автомобіль потребує обслуговування чи ремонту, необхідно використовувати тільки оригінальні комплектуючі INFINITI. Створені із бездоганною точністю згідно найвищих сучасних стандартів INFINITI, наші деталі гарантують Вам найкращу функціональність Вашого автомобіля, комфорт та безпеку протягом років.

Чим відрізняються оригінальні деталі INFINITI від неоригінальних аналогів?

  • виготовляються із точним дотриманням технологій та у повній відповідності із параметрами Вашого автомобіля
  • забезпечують гарантовану безпеку для Вас і Вашого автомобіля
  • конструкція та робочі характеристики постійно покращуються під час виробництва згідно результатів  регулярних науково – технічних досліджень та та тестів
  • кожна деталь проходить багаторівневий контроль якості та постачається цілком сертифікованою
  • мають офіційну гарантію
  • знижують аеродинамічні та акустичні шуми й вібрації
  • мінімальний час встановлення на Ваш автомобіль
  • забезпечують Вашому автомобілю довготривалий термін служби у порівнянні з неоригінальними аналогами

Ваш INFINITI залишиться таким самим INFINITI.

Оригінальні запчастини

Кожен день Ваш INFINITI демонструє високу продуктивність. Для цього необхідно абсолютно точна взаємодія між всіма комплектуючими. Тільки вибір оригінальних запчастин INFINITI у офіційних дилерів INFINITI гарантує бездоганну злагоджену роботу усіх компонентів Вашого автомобіля, що забезпечить максимальні експлуатаційні характеристики та безпеки.

фильтр салона INFINITI

Салонний фільтр (системи вентиляції й кондиціонування)

Свіже повітря. Поєднання виключної якості, довготривалого терміну експлуатації та привабливої ціни. Завдяки дрібнопористому шару нановолокон із спеціальною антиалергенною пропиткою, оригінальні салонні фільтри INFINITI забезпечують надійний захист від пилку, дрібних часток пилу й вихлопних газів, які можуть нанести шкоду Вашому здоров’ю. Це особливо важливо для людей із аллергією та дітей.

 

воздушный фильтр двигателя

Повітряний фільтр двигуна

Оптимальна потужність двигуна за низького споживання повітряні фільтри INFINITI – це оптимальне поєднання значної міцності, мінімального повітряного супротиву й відмінної фільтраційної здатності, що не дозволяє часткам бруду та пилу потрапити в камеру згоряння.

 

тормозные диски

Диски гальмівні

Кожен сантиметр гальмівного шляху має велике значення. У випадку надвичайної ситуації при гальмуванні до повної зупинки важливим є кожен сантиметр. Оригінальні гальмівні диски INFINITI були спеціально розроблені для Вашого автомобіля, що гарантує безпеку, надійне гальмування і короткий гальмівний шлях навіть за умов надзвичайних гальмівних навантажень.

 

фары и фонари

Прибори світлового освітлення (фари та ліхтарі)

Чудова освітленність із найкращою світловіддачею. Умови недостатньої видимості в темну пору доби можуть призвести до небезпечної ситуації. Оригинальні прилади світлового освітлення INFINITI забезпечують оптимальну видимість в будь-який час дня та ночі.

 

щетки стеклоочистителя

Щітки склоочисників

Бездогана оглядовість за будь-якої погоди. Найважливіший елемент безпеки – оригінальні щітки склоочисників INFINITI, які гарантують водієві відмінну видимість за будь-якої погоди та забезпечують високу якість очищення завдяки оптимальному поєднанню еластичності й довготривалості матеріалів.

 

масляный фильтр

Масляний фільтр

Ваш двигун прослугує довше.Із чистим мастилом Ваш двигун працює як добре налагоджений механізм. Оригінальні масляні фільтри INFINITI мають більшу фільтруючу здатність, що забезпечує надіний захист й очищення мастильного контуру.

 

тормозные колодки

Гальмівні колодки

Безпека завдяки короткому гальмівному шляху. В екстренних випадках необхідно швидко зупинити автомобіль. Оригінальні гальмівні колодки INFINITI із бездоганною точністю пасують до гальміних дисків й систем безпеки у Вашому автомобілі, таких як ABS чи ESP.

 

аккумулятор infiniti

Акумулятор

Надійний старт. Оригінальні батареї в акумуляторах INFINITI пропонують оптимальні характеристики холодного старту, що гарантує впевнений запуск у широкому діапазоні температур й довгий термін експлуатації.

 

кузовные детали INFINITI

Кузовні деталі

Ваш INFINITI залишиться таким самим навіть після аварії. Про ДТП можна швидко забути: оригінальні кузовні деталі INFINITI мають точні заводські розміри, а також антикорозійний захист, що забезпечує ідеальну сумісність кузовних елементів й не потребує додаткового часу для їх монтажу.

 

подвеска и рулевое управление

Підвіска й рульове керування

Безпека та комфорт навіть на поганих дорогах. Насолоджуйтесь комфортом й безпекою найвищого рівня, навіть на поганих дорогах: оригінальні деталі INFINITI виконані з високоякісних матеріалів із застосуванням напередовіших технологій виробництва, що робить керування Вашим автомобілем ще більш легким, комфортним та безпечним за будь-яких ситуацій.

 

Пошук запчастин INFINITI

Скористуйтесь нашим інтернет-магазином для пошуку запчастин INFINITI: https://liga-parts.km.ua/oem/INFINITI201809

Компресор ContiMobilityKit

Для певних моделей INFINITI пропонується компресор для авто ContiMobilityKit.