ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

INFINITI QX55 ІЗ ВИГОДОЮ

INFINITI QX55 ІЗ ВИГОДОЮ
Переваги ЛИГА ЛЮКС – чому слід купити новий INFINITI саме у нас?

Привабливий INFINITI QX55

Забудьте про те, що скромність прикрашає. Заявіть про себе ефектно із кросовером-купе INFINITI QX55. Цей автомобіль— проєкція вашої індивідуальності, і він так само прекрасний. Потужний, з першим в світі двигуном з перемінним ступенем зтиснення. Розкішний, з оздобленням салону відбірними матеріалами та натуральною шкірою. Швидкий, з першою в світі системою електронного керування та передовими системами безпеки ProAssist. Поспішіть стати власником INFINITI QX55, адже залишилась обмежена кількість автомобілів на особливо привабливих умовах.

QX50 PURE

QX55 LUXE

 • Революційний двигун 2.0 turbo 249 к.с.
 • Повний привід
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування
 • Безключовий запуск двигуна
 • Мультимедійна система INFINITI InTouch™ нового покоління (з підтримкою Android Auto™ і Apple CarPlay®)
 • Легкосплавні диски 20″, літні шини RunFlat розміром 255/45

Стандартна ціна – 2 200 300 грн*

Спеціальна ціна авто в червоному кольорі.
Вартість кольора включено – 1 869 200 грн*

 

QX55 Proassist

QX55 ESSENTIAL

 • Оздоблення сидінь шкірою
 • Трьохзонний автоматичний клімат-контроль
 • Дистанційний запуск двигуна
 • Преміальна аудіосистема Bose® з 16 динаміками
 • Кермо з обігрівом
 • Система кругового огляду та виявлення об’єктів, що наближаються

Стандартна ціна – 2 308 800 грн*

Спеціальна ціна авто в червоному кольорі.
Вартість кольора включено
– 2 063 200 грн*

 

QX55 Proactive

QX55 PROACTIVE

 • Пакет безпеки Proactive
 • Система запобігання виїзду зі смуги рух
 • Адаптивна електронна система рульового управління
 • Система запобігання зіткненню в “сліпій зоні”
 • Система підтримки дистанції до автомобіля, що попереду
 • Інтелектуальна система допомоги при екстреному гальмуванні з функцією розпізнавання пішоходів

Стандартна ціна – 2 404 500 грн*

Спеціальна ціна авто в червоному кольорі.
Вартість кольора включено
– 1 969 400 грн*

 

ЛИГА ЛЮКС – ДОПОМОЖЕМО З ВИБОРОМ ТА ЗРОБИМО КРАЩУ ПРОПОЗИЦІЮ!

Поспішайте, пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів!

Бажаєте індивідуальну пропозицію QX55?  Записуємось на тест-драйв?   Пільговий кредит від 0,01% на 12 місяців доступний за програмою INFINITI Finance **. Більш детально ознайомитись з умовами кредитування можна в розділі Кредит.

    

   * Ціни є та рекомендованими і вказані станом на 21.01.23. Автомобілі 2021, 2022 року випуску. Акція діє с 19.01 по 30.04.23 у всіх офіційних дилерских салонах. Для отримання інформації з приводу остаточної ціни звертайтеся до офіційних дилерів INFINITI в Україні. Не є публічною офертою. Інформація, представлена ​​на даній сторінці призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана в якості документа, що встановлює зобов’язання компанії «Ніссан Мотор Україна». Устаткування і комплектації автомобілів можуть відрізнятися. Зазначені ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером INFINITI в Україні. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. Чи не є публічною офертою. ТОВ “Ніссан Мотор Україна” залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені в листівці, без попереднього повідомлення ».

   ** Ви можете отримати кредит за програмою Infiniti Finance для придбання автомобіля Infiniti на наступних умовах: максимальний термін кредиту – 36 місяців, початковий внесок – 60% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., Процентна ставка – від 0, 01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 2,5% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Обов’язкове придбання таких послуг: страхування КАСКО і ОСАГО тільки в узгодженої (рекомендованої) за програмою страхової компанії. Реальна відсоткова ставка становить від 13,52% річних (розрахована виходячи з терміну кредитування 36 місяці за відсотковою ставкою 0,01% річних, перший внесок – 60% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 5,83%, одноразова комісія за видачу кредиту – 2,5% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної відсоткової ставки по кредиту буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, терміну, спеціальних умов по продукту і т.д.). Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або по телефону: 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно з тарифами операторів зв’язку). Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі. INFINITI УКРАЇНА Спеціальні пропозиції Кросовер-купе, який завжди в центрі уваги. Обмежена кількість авто на особливих умовах.

   Зворотний дзвінок