ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

Мультимедіа INFINITI QX50

Орієнтуючись на потреби водія і пасажирів, новий INFINITI QX50 пропонує ряд технологій, які занурюють вас в світ високоефективних, мультимедійних, інформаційних та навігаційних систем.

НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INFINITI INTOUCH ™

Нова мультимедійна система INFINITI InTouch ™ пропонує користувачеві покращений функціонал для підключення до цифрового середовища та інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. Оновлена функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

Мультимедіа INFINITI QX50


APPLE CARPLAY®

Apple CarPlay® – це розумний і більш безпечний спосіб користуватися можливостями iPhone за кермом INFINITI QX50. Прокладайте маршрути, відправляйте і отримуйте повідомлення, розмовляйте по телефону і слухайте улюблену музику, не відволікаючись від дороги.

ANDROID AUTO®

Завдяки підтримці Android Auto® – ви зможете зосередитися на русі, не відключаючись від віртуального життя. Пара торкань в налаштуваннях – і додатки відобразяться на дисплеї автомобіля, а поїздка стане ще комфортніше.

Мультимедіа INFINITI QX50

ВЕРХНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

8-дюймовий сенсорний екран дозволяє дублювати екран вашого мобільного телефону за допомогою систем AndroidAuto® і Apple CarPlay® які дозволяють синхронізувати деякі додатки з вашого смартфона.

Мультимедіа INFINITI QX50

НИЖНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

Нижній сенсорний дисплей відображає різні додатки, меню клімат-контролю та інформаційно-розважальної системи, а також забезпечує доступ до більшості функцій автомобіля.

Мультимедіа INFINITI QX50

КОНЦЕРТНЕ ЗВУЧАННЯ

Нова преміальна аудіосистема BOSE отримала 15 покращених динаміків і передову систему обробки звуку для створення натурального і багатого звучання. Система відтворює в салоні автомобіля атмосферу концертного залу.

Мультимедіа INFINITI QX50

Проекційний дисплей

Проекція на вітрове скло інформації в реальному часі, в тому числі про швидкість руху, навігаційної інформації, повідомлень, що стосуються безпеки, та інші необхідні в дорозі відомості.

Мультимедіа INFINITI QX50

ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Цифрова панель відображає дані про роботу двигуна VC-Turbo, повідомлення систем активної і пасивної безпеки і режими водіння.

Зворотний дзвінок