ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

БЕЗПЕКА INFINITI QX55

QX55

БЕЗПЕКА І КОМФОРТ

Впевнене водіння в будь-якій ситуації.

ТЕХНОЛОГІЇ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ DRIVE ASSIST

Унікальна комбінація новітніх технологій активної і пасивної безпеки дозволяє вчасно попередити водія і відреагувати на ситуацію.

QX55

 

qx55

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В СВОЇЙ СМУЗІ

Система попередження про вихід зі смуги руху відстежує незапланований виїзд автомобіля за межі лінії розмітки і повідомляє про це водієві. Далі система запобігання виходу зі смуги руху активує рульове управління.

 

qx55

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система допомагає запобігати зіткнення з іншими транспортними засобами та пішоходами, сигналізуючи про це. А в разі відсутності дій водія система самостійно здійснює екстрене гальмування.

 

qx55

КОНТРОЛЬ «СЛІПИХ» ЗОН

Ви завжди можете бути спокійні при перестроюванні в іншу смугу руху: система розпізнає небезпеку в «сліпий» зоні і поверне автомобіль в початкове положення, активуючи рульове управління чи, навпаки, застосувавши гальмування.

 

qx55

CИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ НАЇЗДУ НА ПЕРЕШКОДУ ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ

Система допомагає швидше реагувати на можливість зіткнення. Вона попереджає вас, якщо ви занадто близько під’їхали до іншого автомобілю або нерухомого об’єкту і допомагає уникнути зіткнення, задіявши гальма.

ВИНЯТКОВИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ QX55

Відкрийте для себе набір інноваційних технологій, що полегшують процес водіння і допомагають вам відчувати себе на дорозі абсолютно впевнено.

QX55

 

qx55

Круїз контроль

Інтелектуальний круїз-контроль автоматично підтримує безпечну дистанцію до попереднього автомобіля, що йде, пригальмовуючи і знову розганяючись, коли це необхідно, що дозволяє значно знизити втому водія.

 

qx55

ЧУДОВИЙ ОГЛЯД

Монітор кругового огляду дає виняткову впевненість при парковці. На дисплеї приладової панелі ви бачите віртуальну проекцію об’єктів навколо автомобіля з верхньої точки.

 

qx55

Адаптивна система головного освітлення

Адаптивна система переднього світла висвітлює дорогу не тільки попереду, але і навколо автомобіля. Вона також здатна освітити об’єкти поза прямою зоною видимості завдяки фарам, що повертається одночасно з поворотом керма.

 

qx55

ІНДИКАТОР ТИСКУ В ШИНАХ

Система контролю тиску в шинах дозволяє своєчасно відреагувати на можливу несправність в вашому автомобілі.

 

Записуємось на тест-драйв?    Зворотний дзвінок