ЛИГА ЛЮКС (067) 213-00-00
Автоцентр "Лига Люкс" - офіційний дилер Infiniti Хмельницький, Україна

Мультимедійна система QX55

Мультимедійна система QX55

Орієнтуючись на потреби водія і пасажирів, новий INFINITI QX55 пропонує ряд технологій, які занурюють вас в світ високоефективних, мультимедійних, інформаційних та навігаційних систем.

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INFINITI INTOUCH ™

Мультимедійна система INFINITI InTouch ™ пропонує користувачеві функціонал для підключення до цифрового середовища і інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. На передній панелі розташовані два дисплея з високою роздільною здатністю. Оновлена ​​функція розпізнавання голосу тепер розуміє до 6000 голосових команд. Навігаційна система з функцією прогнозування набору тексту прискорює складання маршруту.

 

 

qx55

Головний екран

Мультимедійна система InTouch з двома дисплеями 7 й 8 дюймів дозволить вам максимально швидко й зручно використовувати усі можливості системи. Верхній дисплей відображає штатну навігацію й функції Android Auto™ чи Apple CarPlay®, а на нижньому ви легко зможете налаштовувати різні системи автомобіля – чи то музика, підключення чи клімат-контроль.

 

qx55

ВЕРХНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

8-дюймовий сенсорний екран дозволяє дублювати екран вашого мобільного телефону за допомогою систем AndroidAuto® [*] і Apple CarPlay® [*], які дозволяють синхронізувати деякі додатки з вашого смартфона.

 

qx55

НИЖНІЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

Нижній сенсорний дисплей відображає різні додатки, меню клімат-контролю та інформаційно-розважальної системи, а також забезпечує доступ до більшості функцій автомобіля.

 

qx55

Аудіосистема BOSE

Нова преміальна аудіосистема BOSE отримала 16 покращених динаміків і передову систему обробки звуку для створення натурального і багатого звучання. Система відтворює в салоні автомобіля атмосферу концертного залу.

 

qx55

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Проекція на вітрове скло інформації в реальному часі, в тому числі про швидкість руху, навігаційної інформації, повідомлень, що стосуються безпеки, та інші необхідні в дорозі відомості.

 

qx55

ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Цифрова панель відображає дані про роботу двигуна VC-Turbo, повідомлення систем активної і пасивної безпеки і режими водіння.

 

Зворотний дзвінок